Sisukord
Paberleht
Postimees
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Lötakast politseivormist jäävad vaid kindad ja saapad

2 min lugemist
FOTO: Liis Treimann / Postimees

Sel nädalal Eesti moe- ja meediamaastikku raputanud, mägesid liigutanud ja arusaamu vormist kui sellisest muutnud uued politseivormid jõuavad Pärnu tänavapilti nagu ka mujale Eestisse tuleval suvel.

Tellijale

“Juulikuu on aeg, mil saame hakata politseinikke nägema uues vormis,” täpsustas vormiarenduse töörühma juht Ilona Laido. Juba meediatähelepanu saanud ja moelavadel presenteeritud esimeste prototüüpide põhjal võib öelda, et on, mida oodata. “Proovisime need vormid igapidi ära ja tõdesime, et arendus on olnud väga tõhus ja õnnestunud,” töötab vorm Laido sõnul ideaalselt nii kontorilaua taga, linnatänavail kui maal, piiriäärses võpsikus ja merel tuulte ning lainete meelevallas.

Ja mis samuti oluline – vorm näeb kena välja. Iseäranis kõrvutades seda praeguse, juba viisteist aastat tagasi kasutusele võetud vormiga. “Vana vorm on kossakas ja lötakas, täitsa kurb näeb välja ausalt öeldes,” pidi Laido nentima. “Püksitaskud kipuvad minema sellisteks Mikihiire taskuteks,” viitas ta kunagi muljet avaldanud, ent nüüd ajale jalgu jäänud ja oma glamuursuse kaotanud kostüümide puudujääkidele.

18.02.2020 19.02.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto