Galerii: Pärnus avati Raeküla kooli moodne katlamaja

Eile õhtul avati pidulikult Pärnu Raeküla kooli uus ja moodne mehitamata katlamaja.

Vana katel oli Pärnu linnavalitsuse majandusosakonna juhataja Mait Talvoja jutu kohaselt üle dimensioneeritud ja selle kasutegur polnud seetõttu kuigi hea. Samuti oleks vana katlaga jätkamisel kaasnenud liigseid kulusid küttesüsteemi korrashoiuks ja remondiks. Pärnu linn loodab kütteliigi vahetamisest ennekõike rahalist võitu.

"Kui SW Energia pakkus Raeküla kooli küttesüsteemi ümberehitamisel abi, võtsime sellest kohe kinni. SW Energia on olnud Pärnu linnale kindel ja korrektne partner, usaldame neid ja meil oli usk projekti edusse," selgitas Talvoja ettevõtmise tagamaid. Heaks näiteks pidas ta soojatootja puhul möödunud aastal biokütustele üle viidud Surju kooli-lasteaeda.

SW Energia juhatuse liikme Tarmo Saartsi sõnade kohaselt on soojatarbijad tänu nende uudsetele ja professionaalsetele lahendustele säästnud energiamajanduses kümneid ja sadu tuhandeid eurosid.

SW Energia on 1999. aastal loodud Eesti kapitalil põhinev ettevõte, kus töötab 72 inimest. Ettevõte toodab, jaotab ja müüb soojusenergiat ligemale kahesaja viiekümnes katlamajas Eesti kõikides maakondades.

Tagasi üles
Back