TEATER
Endlas
kl 19 dokumentaallavastus eestlusest „45 339 km² raba“ (Küünis),
kl 19 draama „Tramm nimega Iha“ (suures saalis).
TEATER
Endlas
kl 19 dokumentaallavastus eestlusest „45 339 km² raba“ (Küünis),
kl 19 draama „Tramm nimega Iha“ (suures saalis).
KONTSERT
Nooruse majas
kl 15 puhkpilliorkestri Saxon kontsert „Marsid läbi aastate“. Dirigendid Tanel Villand ja Kaido Kivi.
ÖÖKLUBI
Ööklubis Sugar
kl 23 „Made In Sugar“. DJ Kermo Hert.
Ööklubis Vaarikas
kl 23 „Millennium Hits“. DJ Heiko Merikan.
Ööklubis Mirage
kl 23 „Russian Party“. Peaesineja Virus (Moskva). Õhtujuht Vadim Bai. DJd Enno Lohu, Erdi Naber, Kristo Kiisk, Boris Pantsenko, Vardo Rohtmets.
Öölokaalis Kassa
kl 23 „ENSV 80ndad“. DJ Erko Käärats.
LÕBUSTUS
Kentuki kõrtsis
„Hoogsas rütmis“. Ansambel Parvepoisid. Bänd alustab kl 21.30.
C. F. Hahni pubis
Ekspert.
Iiri pubis Sweet Rosie
The Skyline.
Kuursaalis
Capten Hollywood Project (USA/Saksamaa). DJ Andrus Pirso.
Trahteris Postipoiss
kl 21 Masing ja Kõrre.
Wirre õllebaaris
„Comedy Estonia: Pärnu Comedy Night“. Üles astuvad Louis Zezeran, Mikk Sügis, Stewart Johnson, Taniel Kasemägi, Karl-Alari Varma.
Puhvetis A.P.T.E.K.
dr Muul ja dr Ronny.
Tervise kultuurikeskuse Pilliroo baaris
kl 20 tantsuõhtu.
SPORT
Pärnu spordihallis
kl 17 Alexela korvpalli meistriliiga: Pärnu Sadam – TTÜ KK.
NÄITUSED
Pärnu muuseumis
püsiekspositsioon „11 000 aastat ajalugu – elamusi vanast ajast“.
Rahvusvaheline moeillustratsioonide näitus „Uus Põhjamaade moeillustratsioon II“.
Avatud T–P 10–18.
Raekoja linnagaleriis
näitus „Pärnumaa foto 2015 – kontrastid“.
Avatud T–R 11–17, L 11–14.
Kunstnike maja galeriis
Andra Jõgise näitus „Kodus ja võõrsil“.
Avatud T–R 11–17, L 11–14.
Uue kunsti muuseumis
kl 12 näituse „EV 100: Eestimaa rahvaste kunst“ avamine.
Avatud iga päev 9–19.
Koidula muuseumis
püsinäitus Jannsenite tegevusest 19. sajandil.
Avatud T–L 10–17.
Endla sammassaalis ja Teatrikohvikus
Valdur Maibachi fotonäitus „Maa pealt ja mere alt“.
Kontserdimaja galeriis
Uku Põllumaa, Tõnu Nooritsa ja Peeter Paasmäe fotonäitus „Fataalsed ehitised Eestis II“ alapealkirjaga „Ristitee“.
Keskraamatukogu
1. korruse galeriis May ja Ursula Aavasalu keraamikanäitus.
Trepigaleriis fotonäitus „Hääde meeste naised“.
Lasteosakonnas XIII Nukitsa konkursi raamatunäitus ja raamatunäitus „Rasva-Ants on aasta lind“. Pärnu algklassilaste joonistuskonkursi „Me kõik oleme võrdsed“ ja „Helkur on kõige odavam elukindlustus“ silmapaistvamad tööd.
Mesitarus „Nii valge“.
Sindi linnaraamatukogus
Jaanus Saare näitus „Viskoossed skulptuurid“.
Avatud E 11–18, T–R 10–17, L 10–14.
Nooruse maja
kohvikus portselanimaali müüginäitus.
Linnakodaniku majas
püsinäitus Pärnu omavalitsuse ajaloost, hansa- ja sõpruslinnade tuba.
Väljapanekud „Pöördeline 1917“ ja „Sõna sai teoks“.
Avatud K–N 12–17.
Pärnu külastuskeskuse galeriis
Evald Kuke ja Luule Põderi loodusfotod.
Avatud E–R 9–17, L–P 10–14.
Raeküla Vanakooli keskuses
Urmas Vaino „Tervendavad mandalad“.
Merle Silla personaalnäitus.
Avatud E–N 9–19, R 9–16.
Krediidipangas
Pärnu kunstiklubi näitus „Suvi Ruhnus“.
Pärnu haigla
2. korruse galeriis Hiina suursaatkonna näitus „Tempo of China“.
1. korruse kohvikus Svea Söödi ja Jürgen-Kristoffer Korstniku näitus „Loomise kõrval“.
Kohvikupealses galeriis 2. korrusel Ungari aukonsuli Istvan Bani fotonäitus „Doonault kallastele Buda ja Pest 2012–2013“.
Avatud E–R 8–16, kohvikus ka L–P 10–14.