Sangpommitõstjad teenisid medaleid

Toivo Põldur.
Toivo Põldur. Foto: PP

Pärnumaa sportlased võitsid Palamusel sangpommi pika tõukamise Eesti meistrivõistlustel seitse meistrikulda.

Kuni 12aastaste poiste konkurentsis oli parim Arvi Õismann, kaks aastat vanemate võistlusel võitis kuni 60 kilo kehakaalus esikoha Jan-Erik Vahter ja üle 60kiloste hulgas võidutses Ado Mets. Juunioride arvestuses said esikoha Matis Uustalu (65 kg) ja Mihkel Poom (üle 75 kg). Kõik viis sportlast on Audrust.

Neidude konkurentsis teenis kulla Siiri Univer (Sindi Kalju) ja naistest sai meistritiitli Aive Vahter (Saarde). Meeste võistlusel tegi 78 kilo kehakaalus puhta töö Valdi Killing Audrust ja veteranide seas oli parim Toivo Põldur Paikuselt.

Oma kehakaalus said teise koha Audru mehed Raldi Kaljund ja Kristjan Viir ning Sindi neiu Ülle Miil.