Kergejõustiklased tõid Võrust kaheksa esikohta

Kergejõustik. Pilt on illustreeriv.
Kergejõustik. Pilt on illustreeriv. Foto: Tairo Lutter / Virumaa Teataja

Eesti talvistel noorte karikavõistlustel Võru spordihallis said nii Pärnu Kalevi neiud kui Altiuse klubi poisid võistkondade arvestuses teise koha.

Laura-Maria Oja võitis meie parimana kaks esikohta. 60 meetri sprindis oli Oja võiduaeg 7,95 ja tõkkedistantsi läbis ta 8,80ga. Lisett Luts teenis esimese auhinna 400 meetri jooksus 59,88ga ja Lisette Liivrand oli 14.18ga parim kuulitõukes.

4 x 200 meetri teatejooksus sai Kalevi võistkond Kristina Tillart, Loretta Jurisoo, Lisett Luts ja Laura-Maria Oja ajaga 1.47,07 teise koha.

Noormeeste konkurentsis olid Altiuse klubist võidukad Rait Veesalu 60 meetri jooksus 7,20ga ja Kristjan Salumaa tõkkejooksus 8,40ga. Pärnu kalevlane Keiso Pedriks võitis kaugushüppes 6.92ga esimese auhinna ja tuli kõrgushüppes 1.91ga teiseks.

Karl Mae läbis 1500 meetrit 4.41,53ga ja teenis kolmanda koha. 4 x 200 meetri teatejooksus kuulus Altiuse meeskonnale Jarmo Harjakas, Kristjan Salumaa, Jaagup Retsja ja Rait Veesalu ajaga 1.36,14 kindel esikoht.