Tennisenoored tõid medaleid

Desire Pärn.
Desire Pärn. Foto: Erakogu

Tallinnas Tallinki tennisekeskuses tennise Eesti noorte karikavõistlustel jõudsid pärnakad mitmes vanuseklassis poodiumile.

Edukaim oli kuni 12aastaste tüdrukute seas võistlev Desire Pärn, kes võitis üksikmängu ja tuli karikavõitjaks paarismängus tallinlanna Emma Namnieksiga.

14aastaste poiste paarismängus saavutasid kolmanda koha Rasmus Isak ja Erko Nigula. Samavanuste tütarlaste paarismängus jõudis Diandra Suitso finaali koos Tallinna neiu Mariela Pluutusega. Otsustav mäng küll kaotati, aga tasuks siiski hõbemedal.

Kuni 16aastaste tütarlaste turniiril võitis individuaalse hõbeda Triinu Ruul.

Kuni 18aastaste noormeeste paarismängus oli Kenneth Koort tallinlase Ott-Artur Kaseraga teine.

Samas vanuseklassis võistles 14aastane Lissi Kubre, kes sai märksa vanemate neidude seas kolmanda koha. Paarismängus tulid kolmandaks Kärt-Triin Laagus ja Gendra Raag.