Sinu brauser on natuke ajast maha jäänud. Et kõik töötaks, nagu vaja, palun uuenda enda brauserit.
Küpsised aitavad meil teenuseid edastada. Meie teenuseid kasutades nõustute sellega, et kasutame küpsiseid. ROHKEM INFOT >

Pärnakas kandideerib parimaks sekretäriks

KOMMENTEERI PRINDI ARTIKKEL
Saada vihje
Parima sekretäri võistlusel osalev pärnakas Mariliis Tüvi. | FOTO: SeeSee fotostuudio

Juba kuuendat aastat järjest korraldab Officeday üleriigilise konkursi Eesti parima sekretäri väljaselgitamiseks. Võistlusest võtab osa pärnakas Mariliis Tüvi.

Konkursil, kuhu Tüvi ainsa pärnakana pääses, tuli osalejatel läbida kaks vooru. Esimeses voorus selgitas žürii välja kaheksa finalisti, kes pääsesid teise vooru, nende hulgas Tüvi. 13. aprillil võtsid finaali jõudnud sekretärid mõõtu erialastes ülesannetes. Nüüd jätkub võistlus kampaanialehel, kus finalistide sõpradel, kolleegidel ja tuttavatel on võimalik nende poolt hääletada.

Pärnumaalt võistlustulle pääsenud Eesti Kohtuekspertiisi Instituudi Lääne-Eesti kohtuarstliku ekspertiisiosakonna sekretär-spetsialist Tüvi rääkis, et erinevalt eelmistest aastatest jõudsid kandidaadid seekord võistlusele soovituse alusel.

"Minu kandidatuuri esitas töökaaslane Heidi Västrik. Peale kinnitamist saadeti küsimustik, mille vastuste põhjal valis žürii kaheksa finalisti," selgitas Tüvi ja ütles, et finalistid valiti ligikaudu 80 kandidaadi hulgast. "Mul oli väga hea meel, kui selgus, et olen läbinud esimese vooru ja väärin kohta finaalis."

"13. aprillil korraldati finalistide võistluspäev Tallinnas hulgilaos PROMO Cash&Carry ja fotostuudios SeeSee, mis oli meeldejääv. Meile tehti jumestus, saime mõõtu võtta erialastes ja loomingulistes ülesannetes, tehti fotoseanss ja videointervjuu," meenutas Tüvi, lisades, et kõik kandidaadid on väga toredad ja võitu väärt.

Tänavune parim sekretär selgub 25. aprillil pidulikus finaalis.

Enda lemmikule on võimalik hääl anda aadressil: http://parimsekretar.officeday.ee/#/galerii

Tagasi üles