P, 2.04.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Varbla vallavanem võeti ametist maha

Martin Laine
, reporter
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Sivar Tõnisson oli enne üleeilset 20 aastat ametis olnud, kuid Varbla volikogu leidis nüüd, et vallajuht pole enam piisavalt usaldusväärne loots.
Sivar Tõnisson oli enne üleeilset 20 aastat ametis olnud, kuid Varbla volikogu leidis nüüd, et vallajuht pole enam piisavalt usaldusväärne loots. Foto: Mailiis Ollino

Kolmapäeval umbusaldas Varbla volikogu oma vallavanemat Sivar Tõnissoni. Volinikud süüdistavad juhti mainekahjus ja ebavõrdses kohtlemises, Tõnisson peab volikogu käitumist vastutustundetuks.

Umbusalduse viisid volikokku opositsiooni kuuluva valimisliidu Meie Kodu liikmed Rene Kask, Anne Jüris, Raimond Lobjakas ja Ants Nurk.

Volikogu esimees Margit Merila ütles, et istungil läks umbusaldamine läbi viie häälega: kolm oli vastu ja üks puudus. Nii et opositsioonil õnnestus meelitada lisahääl Tõnissoni enda valimisliidust.

Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Tagasi üles