Pinget jätkus lõpusireenini

Lauri Habakuk
Eesti meistrivõistluste poolfinaalseeria esimeses mängus nägi publik Kuressaare spordikeskuses 40 minutit kompromissitut võitlust. Foto: Margit Enno

Pärnu korvpalli esindusmeeskond pakkus laupäeval praamisõidu ette võtnud paarikümnele tulihingelisele fännile Kuressaare spordikeskuses närvesööva põneviku: Eesti meistrivõistluste poolfinaalseeria esimeses mängus Tallinna BC Kalev/Cramoga kestis kompromissitu heitlus sõna otseses mõttes viimase sekundini.

Ehkki Pärnule jäi võimalus üritada viimase viskega oma kõigi aegade esimest võitu valitseva Eesti meistri üle, pidid sitkelt võidelnud pärnakad tunnistama vastase 73:71 paremust.

Seitsmekesi mänginud pärnakad alustasid võitluslikult. Pärast avaveerandi lõpetanud sireeni juhtis Eesti meister vaid punktiga, 17:16.