K, 5.10.2022
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Ainult koolipinki nühkides esmaabi ei õpi

Lisatud galerii
Karoliine Aus
, suvereporter
Ainult koolipinki nühkides esmaabi ei õpi
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Noored panid oma meeskonnatöö oskused tuletõrjeolümpial proovile. Üks ülesandeid oli näiteks sihtida pall veejoa survel pulgalt maha.
Noored panid oma meeskonnatöö oskused tuletõrjeolümpial proovile. Üks ülesandeid oli näiteks sihtida pall veejoa survel pulgalt maha. Foto: Gertrud Alatare

Lääne päästekeskus korraldas selle nädala alguses lastele Jõulumäe tervisespordikeskuses ohutuslaagri “Kaitse end ja aita teist” (KEAT).

Laagris osales 22 kaheksaliikmelist võistkonda Pärnumaa koolidest. Lääne päästepiirkonna juhataja Margo Tammepõld lootis, et tänavu tehakse osalusrekord, aga 176 õpilasega siiski eelmiste aastate rekordit ei ületatud.

Esmaspäev oli Tammepõllu kinnitusel pikk ja õpetlik koolituspäev. Lääne päästekeskusest tulid kohale eri ametkonnad, igaüks neist oli üles pannud oma teemapunkti. Kogu päeva jooksul käidi graafiku alusel punktist punkti, kus noortel tuli lahendada harivaid ülesandeid.

Tagasi üles