Sisukord
Paberleht
Postimees

Motonaised vallutavad Kihnu saare

1 min lugemist
Maailmaränduritest sõbrannadele Pat Thomsonile ja Sheonagh Ravensdale’ile on see esimene kord Eestit külastada. “Ootame väga, mis Eestil meile pakkuda on,” rääkis Thomson. FOTO: Liina Laanes

Eile keskpäeval kogunes Aleksandri külalistemaja juurde kogu maailmast 73 naismootorratturit, kes enne uuel nädalal Lääne-Virumaal algavat kokkutulekut Kihnut ja Pärnut avastama asuvad.

Tellijale Tellijale

“Tsikleid on tohutult. Esimese Kihnu praami peale kõik ei mahu, mistõttu peavad sakslased bussiga minema,” jutustas üks kokkutuleku korraldajatest, rahvusvahelise naismootorratturite ühingu WIMA Estonia liige Kaija Rytkönen. “Üks grupp naisi läheb täna (reedel, toim), teine homme. Reedene grupp tuli omakorda kaheks teha, sest muidu oleks meid liiga palju.”

Kokkutulekul osalejad on WIMA klubi liikmed Jaapanist, Curaçaost, Austraaliast, USAst, Saksamaalt, Hollandist, Inglismaalt, Austriast, Soomest ja Šveitsist. Riike lisandub kokkutulekul veel. Seltskond on väga omapärane, nende hulgas on kogenud ümbermaailmarändureidki.

31.07.2020 03.08.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto