Õnnetuse järel läheb Pärnus kirve alla üheksa ohtlikku puud

jaga E-post prindi artikkel saada vihje Loe ja lisa kommentaare

Pärnu linnavalitsuse spetsialistid vaatasid koos arboristidega üle puud linna parkides ja kesklinna kinnistutel ning leidsid, et raiet vajab üheksa puud.

FOTO: Madis Sinivee/

Pärast pühapäeval Pärnus Vallikäärus juhtunud õnnetust, kui puu küljest murdunud suur oks vigastas puu all viibinud neidu ja noormeest, vaatasid linnavalitsuse spetsialistid arboristidega üle puud parkides ja kesklinna kinnistutel ning leidsid, et raiet vajab üheksa puud.

Pärnu linnavalitsuse avalike suhete teenistuse juht Anu Juurma-Saks ütles, et puude ülevaatust ja hooldust tehakse linnas järjepidevalt. Esmaspäeval, päev pärast Vallikäärus juhtunud õnnetust, tegid linnavalitsuse eksperdid arboristidega puude lisakontrolli, mille käigus vaadati üle puud Vallikäärus, Rannapargis ning samuti Õhtu 1 ja 1a, Kalda 2 ja Vana-Tallinna 1 kinnistul.

Esmaspäevase kontrolli käigus jäi Vallikäärus ja selle ümbruses silma üheksa puud, mis spetsialistide arvates tuleks maha võtta. Eile esitas linnavalitsuse majandusosakond keskkonnaametile ja muinsuskaitseametile vastavad taotlused. 

Tagasi üles