Vaprus sai sugeda

Pärnu Vaprus (kollases) võitles, kuid kaotas.
Pärnu Vaprus (kollases) võitles, kuid kaotas. Foto: Madis Sinivee/

Jalgpalli Eesti meistriliigas mängiti täna Pärnu Rannastaadionil 22. vooru kohtumine, kus vastamisi läksid tabeli liider FC Flora ja viimane, Pärnu JK Vaprus. Tugevam võttis oma: matš lõppes seisuga 8:1.

Florakad tegid asja selgeks kohe avapoolajal, kui lõid 20 minutiga neli väravat. Täpsed olid Rauno Sappinen, Zakaria Beglaralishvili, Rauno Alliku ja Martin Miller.

34. minutil lõi Flora kapten Brent Lepistu seisuks 5:0. Poolaja lisaminutil õnnestus Vapruse mängijal Karl Palatul üks tagasi lüüa.

Teisel poolajal mängu hoog rauges. 68. minutil lõi oma selle hooaja esimese värava florakas Roman Sobtšenko. 79. minutil sahistas teist korda võrku Sappinen. Lisaminutil lõi German Šlein selle hooaja ühe ilusamatest väravatest, karistades Pärnu väravavahi Henrik Vainu seiklema minekut imelise löögiga keskjoonelt.

Tabeliliider Flora on kogunud 22 mänguga 58 punkti, edestades lähemaid jälitajaid Levadiat ja Kaljut seitsme punktiga. Pärnu hoiab kaheksa punktiga viimast kohta.

Vapruse järgmine mäng toimub 12. augustil võõrsil Sillamäe Kaleviga.