Pärnulanna edukas hooaeg jätkub

Kristin Tattar
Kristin Tattar Foto: Mailiis Ollino / Pärnu Postimees

Pärnu kettagolfar Kristin Tattar võidutses eelmisel nädalal Eestis discgolf`iturniiril Valgjärve Open.

Tattar läbis kolm võistlusringi 196 viskega, mis andis talle kogutulemuseks +16 üle par`i. Teise koha saavutanud Anneli Tõugjast edestas pärnakas seitsme ja pronksile tulnud Kaidi Allsalut 12 viskega.

Peale selle võitis Tattar naiste arvestuses võistluse, kus selgitati välja ketast kõige kaugemale lennutavad mängijad. Pärnaka ketas lendas 129 meetrit.

Pärnu kettagolfar alustas juulit Eesti discgolf`i liidu PRO karikasarja Viljandi etapi võiduga. Estonian Openil tuli Tattar 23 võistleja seas teiseks. Soomes European Openil saavutas Pärnu neiu kuuenda koha.

Sellel kuul nimetas discgolf`iuudiseid kajastav Ultiworld Disc Golf Tattari maailma kümne parema mängija hulka.