Sisukord
Paberleht
Postimees

Kunstnike abiga Hollywoodi näitlema

2 min lugemist
Septembris etendub Ameerika draamakunsti akadeemias Los Angeleses Donald Marguliese näidend “Dinner with Friends”, kus Artur Rehi mängib vastuolulist abielumeest Tomi. FOTO: Sille Annuk / Postimees / Scanpix

Täna õhtupoolikul toimub Pärnu Ammende villas kunstioksjon Jõgeva noormehe Artur Rehi filminäitlemisõpingute toetuseks tunnustatud filmikoolis, kus hariduse saanud paljud Hollywoodi staarid.

Tellijale Tellijale

Rehi on läbi aegade ainus eestlane, kes pääsenud õppima nimekasse Ameerika draamakunsti akadeemiasse. Tänavu 28. mail võttis ta ülejäänud koolikaaslaste kõrval vastu lõputunnistuse tseremoonial Dolby Theatre’is Hollywood Boulevardil. Samas saalis, kus veebruaris jagati Oscareid.

Esimesel aastal vastu võetud 150 õpilasest on alles jäänud Rehi ja veel 19 õnnelikku, kes valiti õpingujärgsesse Kompaniiaasta eliittruppi. Nende etendusi jälgivad meelelahutustööstuse professionaalid, filmidirektorid ja agendid, kes värbavad näitlejaid. Aasta möödas, garanteeritakse aastane tööluba Ameerika Ühendriikides ja enamasti leping agentuuriga.

31.07.2020 03.08.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto