Homseni võtavad Valgerannas mõõtu Eesti tippgolfimängijad

Sirle Matt

Audru vallas Valgeranna golfirajal algasid eile Eesti löögimängu meistrivõistlused.

Tegemist on löögimängu vormis võistlusega, kus iga päev mängitakse üks mänguring ehk 18 rada.

Eilsel võistluspäeval saavutasid meeste arvestuses kõige paremad tulemused seitse Eesti golfikoondislast: Carl Hellat, Mattias Varjun, Joonas Turba, Richard Teder, Kevin Christopher Jegers, Timo Raukas ja Marten Palm.

Naiste arvestuses oli päeva parim Liis Kuuli tulemusega +1 (73). Teiseks tuli golfikoondislane Anete Liis Adul, tulemuseks +9 (81). +11ga (83) jäid kolmandat kohta jagama Hanna-Maria Tammo ja Annika Meos.

Täna läbivad kõik võistlejad veel ühe ringi, pärast mida pääsevad finaalpäevale mängima 96 parema tulemusega golfarit (78 meest ja 18 naist) ja tasatulemustega mängijad.