Vollepaar jäi EMil võiduta

U20 Euroopa meistrivõistlused rannavõrkpallis Itaalias Vulcano saarel.
U20 Euroopa meistrivõistlused rannavõrkpallis Itaalias Vulcano saarel. Foto: volley.ee

Itaalias maalilisel Vulcano saarel kuni 20aastaste rannavõrkpalli Euroopa meistrivõistlustel pidid Pärnu võrkpalliklubi noored pallurid Siim Tammearu ja Silver Maar leppima kolme kaotusega alagrupiturniiril ja lõpetasid EMi 25. koha jagamisega.

Turniiri avamängus läksid Maar ja Tammearu vastamisi Leedu paari Patrikas Stankeviciuse - Aurimas Mazurasega. 52 minutit kestnud matš lõppes vastaste 2:1 (21:17, 20:22, 15:9) paremusega.

Teises voorus ootas meie noormehi duell Venemaa sportlaste Vassili Ivanovi - Sergei Gorbenkoga, kes mullu pälvisid U18 EMil hõbemedali. Avageimi võitsid idanaabrid 21:9, teises jätkus pinget lõpuni, ent seegi lõppes Ivanovi ja Gorbenko kasuks 23:21.

Otsustavas matšis kohtuti samuti enne kaks mängu kaotanud võõrustajate Samuele Cottafava - Marco Malettiga. Mäng lõppes 33 minuti järel meie paari 14:21, 19:21 allajäämisega.