AINULT TELLIJALE

Ellujääjad paneks kaake ja ametnikke valvama kaamerad

Tarmo Kask.

FOTO: Mailiis Ollino

Peale debatil osalenud suuremate nimekirjade esindajate püüab Pärnu linnavolikokku pääseda Eesti Ellujäämise Kogukond, kelle kaheliikmelise 1. ringkonna nimekirja esindaja on Tarmo Kask (pildil). Kuigi šansse linnapeaks saada nii lühikese nimekirja puhul peaaegu pole, loeb Kask end potentsiaalseks meeritooli hõivajaks ja oleks tahtnud debatil osaleda.

Tarmo Kask, arutasime debatil pikalt Pärnu kesklinna turvalisuse üle. Milline oleks teie ettepanek inimeste turvatunde suurendamiseks?

Tuleks paigaldada rohkem videokaameraid probleemsetesse kohtadesse, et inimesel oleks teadmine, et tema tegudel on tagajärjed. Samuti on vaja suurendada jalgsipatrullide arvu ja kui politsei seda tellimust täita ei suuda, on mõistlik linnal luua selleks linnapolitsei, mis garanteerib nii julgeoleku kui avaliku rahu. Peale selle oleks mõistlik panna üles müraandurid. Mõõtmistulemuste alusel saab lõbustusasutusi trahvida ja piirata nende lahtiolekuaega sellisel määral, et samas piirkonnas elavad korralike elukommetega pered ei peaks mõtlema elukohavahetusele.

Edasi lugemiseks:

Oled juba tellija? LOGI SISSE või SEO LEHE TELLIMUS

    Tagasi üles