Vändra noored jalgpallurid võitsid rahvaliiga

Noorte rahvaliiga finalistid.
Noorte rahvaliiga finalistid. Foto: Eesti Jalgpalli Liit

Noorte rahvaliigas triumfeeris tänavu JK Vändra Vaprus, kes finaalis alistas Suure-Jaani Unitedi U15 võistkonna 9:2.

Suure-Jaani gümnaasiumi staadionil mängitud finaalis läks Vändra esimese pooltunniga kolme väravaga juhtima: 2. minutil viis külalismeeskonna ette Kert Järve, 14. ja 30. minutil olid täpsed vastavalt Marek Matt ja Sten Endel Raudsepp. Mairo Maalinn tõi viis minutit hiljem koduvõistkonna mängu tagasi, kuid Hanno Tamm taastas 42. minutil Vändra kolmeväravalise eduseisu.

Seejärel lõi Vändra lühikese ajaga Suure-Jaani võrku mitu palli. 51. minutil suurendas Arko Saar eduseisu 5:1ni, kaks minutit hiljem lõi oma teise värava Matt ja 57. ja 61. minutil sahistas palli võrku Marlon Kivisild. 69. minutil sai Vändra ridades tabamuse kirja Janari Pärn, kuid mängu viimase värava au jäi koduvõistkonnale, kui Suure-Jaani kapten Egerd-Meelis Eelmäe realiseeris penalti.

Noorte rahvaliigas mängis teisel hooajal 20 võistkonda 288 mängijaga.