Sadama korvpallurid said silma pähe

Kalev vs Pärnu Sadam
Kalev vs Pärnu Sadam Foto: Mailiis Ollino / Pärnu Postimees

Pärnu Sadama korvpallimeeskond teenis Alexela korvpalli meistriliigas esimese võidu, kui alistas võõral väljakul TTÜ 80:53.

Pärnakad haarasid juhtohjad kohe esimesel veerandil, mis võideti 23:12. Poolajavileks olid edunumbrid 43:30. Teisel poolajal suurenes vahe veel ja lõpuks tuli Pärnule kindel võit.

See oli Sadamale esimene võit kolme kaotuse kõrval.

Siim-Markus Post tõi suvepealinlastele 16 punkti. Mihkel Kirves lisas kaksikduubli: 13 punkti ja 11 lauapalli. Saimon Suti arvele kogunes 12 silma.

Võistkonna peatreener Heiko Rannula sõnas pärast mängu, et pärnakatel mäng õnnestus, kuid varu on veel kõvasti. "Olime vastastest korvi all ja füüsiliselt võimsamad. Võitsime lauavõitluse suurelt. Poistel oli veel kaotud mäng Rapla vastu hinges, kuid täna oli selline hea purakas sees," kommenteeris Rannula.