Ühest väravast jäi Tammeka vastu väheks

Jalgpall.
Jalgpall. Foto: Madis Sinivee/

Jalgpalli Eesti meistrivõistluste 34. voorus tunnistas Pärnu Vaprus võõrsil Tartu Tammeka 2:1 paremust.

Tammekal oli suurepärane võimalus mängu 19. minutil juhtima minna, kui kohtunik Roomer Tarajev määras nende kasuks penalti. Karistuslööki asus lööma Pärnust pärit Tauno Tekko, kes kõmmutas mänguvahendi väravast mööda.

Hoopis pärnakad läksid ette, kui 45. minutil oli täpne Uku Kõrre. Poolajale mindi Pärnu 1:0 eduseisus.

Paraku ei suutnud pärnakad teisel poolajal Tamme staadionil edu hoida ja tartlased lõid kaks väravat: 58. minutil sahistas võrku Tristan Koskor ja 61. Martin Jõgi.

Sellel hooajal vaid kaheksa punkti kogunud Vaprus kukub järgmiseks hooajaks esiliigasse.

Meistrivõistluste lõpuni jääb kaks vooru.