Võrkpallurid jätkavad täiseduga

PP

Võrkpalli Credit24 meistriliigas hoiab pärast lõppenud nädalavahetust liidrikohta Pärnu võrkpalliklubi, kes sai kirja kaks võitu Leedu klubide üle ja on võitnud kõik kuus senist mängu.

Pärnu mõlemad mängud olid Leedus. Üleeile kohtuti Šiauliai Elga Master Ideaga ja saadi 75 minutit kestnud matšis kindel 3:0 (28:26, 25:20, 25:20) võit. Tõsisemat vastupanu osutasid leedulased esimeses geimis, ent sellegi pööras Eesti klubi enda kasuks.

Pärnu resultatiivseimaks mängijaks osutus 16aastane Märt Tammearu. 50protsendise tulemuslikkusega rünnanud noormehe arvele jäi 14 punkti, Edvinas Vaškelis lisas 12 ja Kevin Saar 11 punkti. Pärnu vastuvõtt oli 77,2, rünnak 52,6 protsenti. Šiauliail oli küll vastu panna 80,3protsendine vastuvõtt, ent rünnakutest realiseerisid leedukad 32,5 protsenti.