Sisukord
Uudised
Postimees

Pärnu teehooldaja: Saime libeduse kontrolli alla

1 min lugemist
Lumine Pärnu täna hommikul. FOTO: Mailiis Ollino

Eile õhtul kella seitsme paiku alanud, öösel ja hommikul jätkunud lumesadu pani tänavusel lumekoristushooajal esimest korda proovile teehooldusfirmade masinad ja võimekuse. Lumepaksus ulatus Pärnus öötundidel kuue–seitsme sentimeetrini.

Pärnu tänavate korrashoiu eest vastutava AS Teede REV-2 projektijuht Andres Kogeri sõnade kohaselt oldi lumekoristuseks aegsasti valmis ja libedus saadi kontrolli alla. "Teehooldusmasinad olid valmis ja neid oli katsetatud juba eelmise nädala keskpaigast," sõnas ta.

"Esimesed soolapuisturid läksid linna põhiteedele kella 21.30 ajal ja kella ühe paiku öösel alustasime lumelükkamisega," rääkis Koger. "Kuigi lumesadu lubati hommikuni, tuli õnneks ikka väike paus sisse. Hommikul sadas veel korra vihma ja siis taas lund peale."

Kõnniteede lumest puhastamisega alustasid töömehed kella nelja ajal öösel ja lõpetasid kella 10 paiku. "Siin oli väike tõrge seadmetega, aga saime kõik töökorda," märkis Koger.

Täna päeval teevad teehooldajad veel järelkontrolli ja vaatavad üle eelkõige suuremate ristmike ja jalakäijate ülekäigukohtade olukorra.

Seotud lood
    14.02.2020 17.02.2020
    Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
    LOGI SISSE
    Sul ei ole kontot?
    Loo Minu Meedia konto