Pärnu jahtklubi võttis 111. hooaja kokku piduliku üritusega, kus autasustati parimaid ning tänati koostööpartnereid ja vabatahtlikke.
Pärnu jahtklubi tunnustas hooaja parimaid
Svertpaatidel ja jääpurjetamises edukaimad
Ice Optimisti klassi parim: Karla Luhar
Ice Optimisti klassi parim tüdruk: Romi Safin
Parim DN-klassi juunior: Rasmus Maalinn
DN-klassi parim – Keith Luur
Optimisti klassi parim ja sama klassi parim tüdruk: Angeliina Maria Isabel Õunap
Zoom8 klassi parim: Hendrik Holtsmann
Laser 4,7 kategooria parim: Markus Kostabi
Laser 4,7 arvestuse parim tüdruk: Nele Leit-Teetlaus
Laser Radiali klassi parim: Keith Luur
Finn-klassi parim: Taavi Valter Taveter
RS FEVA klassi parimad: Romi Safin, Lisbeth Taggu
Eesti jahtklubide liidu punktitoojad:
Optimisti klassis Angeliina Maria Isabel Õunap, Romi Safin, Lisbeth Taggu, Pert Salundi, Angus Aarna Ant, Karel Ratnik, Andrias Sepp;
Zoom8 klassis Hendrik Holtsmann, Karla Luhar;
Laser 4,7 kategoorias Markus Kostabi, Nele Leit‐Teetlaus;
Laser Radiali klassis Keith Luur, Rasmus Maalinn, Karsten Holter
RS Feva arvestuses Romi Safin - Lisbeth Taggu, Hendrik Holtsmann - Rando Vainikk, Angeliina Maria Isabel Õunap - Liise Väliste;
Ice Optimisti klassis Karla Luhar, Kaur Oskar Volt, Lisbeth Taggu;
DN-klassis Rasmus Maalinn, Keith Luur.
Avamereregattide parimad
Volkswagen Pärnumaa MV sari 2017 ORC-klassis
1. Masu – Keith Luur
2. Tuule – Kristjan Mugra
3. Freya – Loone Viisut
Volkswagen Pärnumaa MV sari 2017 LYS I klassis
1. Nora Lii – Ülar Jänes
2. Port Artur – Mihkel Kosk
3. Georg – Viktor Feofanov
Volkswagen Pärnumaa MV sari 2017 LYS II klassis
1. Põhjatäht – Tanel Kurs
2. Sinilind – Väino Hallikmägi
3. Riin – Ergo Padul
Saku Kesknädalaring 2017 LYS I
1. Port Artur – Mihkel Kosk
2. Freya – Loone Viisut
3. Tuule – Kristjan Mugra
Saku Kesknädalaring 2017 LYS II
1. Sinilind – Väino Hallikmägi
2. Sly – Urmas Varris
3. Temper – Harri Murd
Eriauhinnad
Parim välisvõistluse tulemus: Katariina II
Enim miile: Mesecina (2095 m, 46 korda)
Enim väljasõite: Windwalker (92)
Aasta puupaat: Caramia
Püstolreporter: Joel Kukk
Jahtklubi naiskond: Aida
Aktiivsemad regattidel osalejad
1. Loone Viisut 29 regatti
2. Ergo Padul 28 regatti
3. Andrus Aarna 27 regatti
Aasta matkapurjetaja – Ants Vesilo
Kohapeal osutusid valituks:
aasta kapten/roolimees: Keith Luur,
aasta tegu: Põhjamaade noorte meistrivõistlused svertpaatidel.