Lissi Kubre jõudis ITFi turniiril Dubais finaali

Merilin Cherry
Lissi Kubre jäi Dubais saavutatud finaalikohaga rahule.
Lissi Kubre jäi Dubais saavutatud finaalikohaga rahule. Foto: Erakogu

Pärnu Kesklinna tennisekooli 15aastane kasvandik Lissi Kubre osales möödunud nädalal Dubais rahvusvahelise tenniseföderatsiooni (ITF) neljanda kategooria noorteturniiril ja jõudis finaali.

Esimeses ringis alistas turniiri neljanda paigutusega Kubre ukrainlanna Liza Olshanskaya 6:2, 6:0, teises ringis India noortennisisti Gauri Bhagia 6:3, 6:3, veerandfinaalis filipiinlanna Bea Francesca Acena 6:3, 6:0 ja poolfinaalis venelanna Anastasia Sizova 6:4, 6:1.

Finaalis kaotas turniiril suurepäraselt mänginud Kubre Egiptuse noortennisistile Hania Abouelsaadile 4:6, 1:6.

"Jäin turniiriga väga rahule!" kommenteeris Kubre. "Nüüd on jäänud veel mängida 16-19. novembril toimuv Naiste masters ja siis veel kaks turniiri ning ongi selleks aastaks turniiridega kõik."

Treener Toomas Kuuda sõnutsi tõusis Kubre selle võiduga ITFi maailma kuni 18 a noorte edetabelis 350. kohale, mis on hetkel Eesti tüdrukute kõrgeim koht.