Sadam võttis kohustusliku võidu

PP
Pärnu Sadama meeskonna eest viskas kõige rohkem punkte Tormi Niits.
Pärnu Sadama meeskonna eest viskas kõige rohkem punkte Tormi Niits. Foto: Mailiis Ollino

Pärnu Sadama korvpallimeeskond alistas nädalavahetusel Alexela korvpalli meistriliigas G4S Noorteliiga tiimi 110:67.

Mängu eel seadis Pärnu meeskonna peatreener Heiko Rannula suvepealinlastele kolm eesmärki: võita kõik veerandajad, teha vähem kui 12 pallikaotust ja hoida vastaste skoor kokkuvõttes alla 60 punkti.

Avaveerandi võitsid pärnakad 28:17. Mängu saatus otsustati teisel veerandajal, kui vastasmeeskonda hakati üle väljaku pressima. G4S Noorteliiga jäi pressingu vastu hätta ja pärnakad tegid palju vaheltlõikeid ja said lihtsaid korve. Poolajapausiks oli Pärnu edumaa 57:30.