Võrgumehed läbisid järvalaste peal tunnikontrolli

Võrkpallurid peavad näitama, kas lisatreeningud aitavad mängutaseme kõikumist parandada. Foto: Ardi Truija

Pärnu võrkpalliklubi meeskond näitas Balti liigas, et pärast nädalatagust popipäeva Limbažiga on mäng taas jooksma saadud ja tunnikontrollis Järvamaa võrkpalliklubi vastu kirjutati kodusaalis tabelisse kindel 3:0 võit.

Pärnu meeskond loovutas järvamaalastele kahes esimeses geimis vastavalt 20 ja 16 punkti. Veidi rohkem pinget oli kolmandas geimis, kus vastane oli mängus sees lõpuni ja Pärnu võitis 25:23.

Pärnakate peatreeneri Avo Keele sõnutsi oli tema hoolealuste esitus hoopis teisest klassist kui nädal tagasi, mil autsaideri seisuses Limbaži meeskonna vastu püsti hädas oldi ja vastasest vaevu jagu saadi.