Pärnakad andsid kodus Kalev/Cramole mehise lahingu, kuid kaotasid

Martin Laine
Heiko Rannula, Pärnu Sadama peatreener.
Heiko Rannula, Pärnu Sadama peatreener. Foto: Mailiis Ollino / Pärnu Postimees

Alexela korvpalli meistriliiga liider BC Kalev/Cramo käis täna Pärnu spordihallis külas Pärnu korvpalliklubil. Kuigi võõrustajad andsid sel hooajal kodus võitmatuna püsinud Kalev/Cramole võimsa lahingu, lahkusid külalised 87:78 võiduga.

Tänane mäng oli tallinlaste peatreenererile Donaldas Kairysele debüüt ja tema esimene võit meistriliigas ei tulnud lihtsalt: pärnakad juhtisid pärast nii esimest, teist kui kolmandat veerandaega, kuid viimase kümne minutiga suutis Kalev/Cramo ikkagi oma teed minna, võites neljanda veerandaja 19:31.

Kodumeeskonnale tõid 19 punkti nii Siim-Markus Post kui Mihkel Kirves, lauas oli suvepealinlaste kõige osavam Karl-Martin Kask kuue lauapalliga. Külaliste resultatiivseim oli ameeriklane Isaiah Brisco 26 punktiga.

Kalev/Cramo jätkab koduses liigas täiseduga ehk seitsme võiduga seitsmest mängust.

Pärnu korvpalliklubil on kirjas kolm võitu üheksast mängust.