Sadam alistas teise koha tiimi

PP
Pärnu meeskonna resultatiivseim oli Saimon Sutt.
Pärnu meeskonna resultatiivseim oli Saimon Sutt. Foto: Tairo Lutter / Postimees

Korvpalli Eesti meistriliigas alistas Pärnu Sadam kodusaalis teisel kohal paikneva Valga-Valka / Maks & Mooritsa 83:66.

Mängu alustas paremini Pärnu, võites esimese veerandaja 23:15. Teisel perioodil viskas kohalik tiim vaid kümme punkti ja Valga vähendas poolajavileks seisu nelja punktini.

Teisel poolajal võrdsete heitlus jätkus ja Valga pääses esimest korda juhtimagi (38:37). Kolmanda perioodi viimane sõna jäi aga kodumeeskonnale, kes tegi viimase kolme minutiga 8:0 spurdi ja pääses enne viimast veerandaega üheksa punktiga ette.