Ettevõtjad: Tuleb tulus aasta

Pärnu REVi ehitaja Toomas Kirast Paikuse põhikooli aula ja noortekeskuse rekonstrueerimistöödel. Ettevõte loodab mullusest veel suuremat käivet, kavandades palgata kaks projektijuhti ja uuendada töövahendeid.

FOTO: Urmas Luik

Pärnumaa ettevõtete juhid kavandavad nii töömahu kui teenistuse kasvu, aga on rahul, kui tänavune tuleb võrdväärne eelmisega, sest 2017 kujunes nii mõnelegi üle ootuste suurepäraseks.

Tellijale

AS Pärnu REVi juhataja Andres Kesküla loodab alanud aastal mullusega võrreldes nii käibe kui kasumi tõusu. Ehitusfirma juht sõnas, et lepinguid selleks aastaks on sõlmitud juba üle poole mullu tehtud tööde mahust. Mõni lepe ulatub 2019. aasta esimesse poolaastasse.

Turgki näitab Kesküla hinnangul, et tellimusi piisab. Teada on kavandatud hooneid, mille projekteerimine on lõppjärgus ja peagi läheb vaja teostajat. Välja on kuulutatud hankeid, mille pakkumisel Pärnu REVgi osaleb. “On reaalne, et ehitusturu maht tuleb niisama suur kui aastal 2017,” avaldas Kesküla. “Ei tahaks öelda, et buum, aga aktiivne aasta.”

Tagasi üles