"Spidomeeter": kas Pärnu liiklejad on viisakad?

jaga E-post prindi artikkel saada vihje Loe ja lisa kommentaare

Liiklussaade "Spidomeeter" keskendub sel korral liiklusviisakusele.

Uurime, mis nähtusega tegu, kuidas hindavad linlased ja eksperdid olukorda Pärnus ja mil moel saab iga liikleja anda oma panuse, et liiklus oleks kõikidele rahulik ja stressivaba.

Pärnu politseijaoskonna patrullitalituse juht Henry Murumaa räägib, mis on levinud vead, mida politseinikud oma töös näevad ning kas ja kui palju võiks ära hoida väiksemaid õnnetusi, kui pöörataks rohkem tähelepanu enda ümber toimuvale.

Oma hinnangu annab maanteeameti ennetustöö osakonna ekspert Marika Luik, kes tutvustab mõne sõnaga eelmise aasta lõpus välja tulnud Eesti liiklusmonitooringu tulemusi, kus Pärnu paistab silma positiivselt.

Nagu igas saates näeb seegi kord lugeja saadetud pardakaamera videot, milles jäädvustatud viga, mida kõrvaltvaataja ei oskakski vale käitumisena esile tuua.

Veebisaade "Spidomeeter" jõuab Pärnu Postimehe digilehe lugejateni iga kahe nädala tagant laupäeviti. Kui teil on pardakaamera jäädvustus, mida sooviksite teistega jagada, saatke see toimetuse meilil online@parnupostimees.ee. Samal aadressil ootame ettepanekuid, milliseid liiklusteemasid võiks teie arvates saates kajastada.

    Tagasi üles