Treeningvestides pallinud korvpallurid jäid Tartule alla

Pärnu Sadam.
Pärnu Sadam. Foto: Mailiis Ollino / Pärnu Postimees

Korvpalli Eesti meistriliigas kaotas Pärnu Sadama meeskond Viljandi spordihoones Tartu Ülikoolile 67:84.

Kuna mõlemal meeskonnal oli kaasas vaid tume mänguvorm, pidid pärnakad selga tõmbama kollased treeningvestid.

Esiti ei lasknud suvepealinlased end sellest segada ja võitsid esimese mänguperioodi 16:13. Poolajaks oli skoor 39:35 Tartu kasuks. Kolmandal veerandajal suurendasid Taaralinna mehed vahe 13punktiliseks ja mängu lõppedes oli seis 84:67 Tartu kasuks.

Pärnule sai saatuslikuks kehv viskepäev: kaheseid tabati 40 ja kolmeseid 30 protsenti, samal ajal kui Tartu näitajad olid 67 ja 36.

Pärnu suurimad skooritegijad olid Saimon Sutt ja Timo Eichfuss 16 punktiga.

Tartu poolelt viskas Kristjan Kitsing 20 ja Tanel Sokk 18 silma.

Tartu paikneb liigatabelis kaheksa võidu ja viie kaotusega Kalev/Cramo järel teisel kohal. Pärnu hoiab kuue võidu ja üheksa kaotusega viiendat kohta.