Vaprus sai Taliturniiril teise kaotuse järjest

Jalgpalliturniir sisehallis.
Jalgpalliturniir sisehallis. Foto: LIIS TREIMANN/PM/SCANPIX BALTICS

Pärnu Vaprusel oli eile hooajaeelsel Taliturniiril teine mäng, kus pärnakad jäid FC Flora U21 meeskonnale 0:2 alla.

Vapruse poolelt pääsesid mängu kõik 18 meest, kes nimekirjas olid. 57 pealtvaataja ees lõid florakad väravad kohtumise lõpus, kui 74. minutil sahistas võrku Aleksandr Šapovalov ja 80. minutil Mark Anders Lepik.

Esimeses matšis kaotati 1:2 Viljandi Tulevikule. Pärnu poolelt sai jala valgeks Tõnis Vihmoja.

19. jaanuaril minnakse vastamisi JK Tallinna Kaleviga, mängu otseülekannet näeb Tallinna TVst.

A- ja B-turniiril osalevad Tallinna FC Flora, Tallinna FCI Levadia, Nõmme Kalju FC, JK Narva Trans, Paide linnameeskond, Tartu JK Tammeka, Viljandi Tulevik, Pärnu JK Vaprus, Maardu linnameeskond, JK Tallinna Kalev, Tallinna FC Flora U21 ja eelolevaks hooajaks Premiumi liigasse tõusnud FC Kuressaare, kes asendab esialgu turniirist osa võtma pidanud Rakvere JK Tarvast.

Mõõduvõtul ei peeta turniiritabeli arvestust ega selgitata võitjat välja.