Pärnati vibu läks teel MK-etapile kaduma

Reena Pärnat

FOTO: worldarchery.org

Vibulaskja Reena Pärnat lõpetas Prantsusmaal Nîmes'is MK-etapi sportvibu naiste klassis 17. kohaga.

Neljapäeval marsruudil Tallinn–Amsterdam–Marseille võistlustele sõita mõelnud Pärnatit tabas halb üllatus juba pealinna lennujaamas, kui selgus, et esimene lend hilineb ja teine on tühistatud.

"Pärast meie piloodi kangelaslikku maandumist [Amsterdamis] pandi õige pea lennujaam kinni. Rebooking oli võistlusele jõudmiseks liiga hiline, kuid õnnestus teine lahendus kaubelda: Prantsusmaale Hispaania kaudu. Jõudsime öösel kohale," kirjutas vibulaskja oma Facebooki lehel. "Sellega muidugi seiklus ei lõppenud, sest kohapeal selgus, et pagasit ei ole."

Õnneks laenati Pärnatile vibu ja nooled, meie vibusportlane sai võistlustel osaleda ja saavutas maailma tippkonkurentsis 80 võistleja seas 17. koha. Duelliks jõudis pagaski kohale.  "Imelik öelda, aga jäin oma laskmisega rahule. Just sellega, et suutsin ootamatute tingimustega kohaneda ja laskmist nautida. Eelringi 561 punkti lasin laenatud varustusega ja duelli enda vibuga. Matš oli tasavägine ja lasin normaalselt, kuid kaotasin siiski," avaldas Pärnat. 

Tagasi üles
Back