Viimaste päevade pakane annab järele

Viimaste päevade öine krõbe pakane annab lähipäevil järele. Foto: Arvo Meeks / Lõuna-Eesti Postimees

FOTO: Arvo Meeks/Lõuna-Eesti Postimees

Viimaste päevade öine krõbe pakane annab ilmateenistuse prognoosi kohaselt lähipäevil järele.

Pühapäeva öösel on vähese ja vahelduva pilvisusega sajuta ilm. Puhub ida- ja kirdetuul 3–9 m/s. Külma on 2–8 kraadi. Päeval pilvisus tiheneb. Õhtupoolikul hakkab lõuna poolt alates lörtsi sadama. Ida- ja kirdetuul tugevneb 5–12, saartel ja rannikul puhanguti kuni 17 m/s. Sooja tuleb kuni 6 kraadi.

Esmaspäeva öösel on pilves ilm. Sajab lörtsi ja lund, kohati vihma. Puhub ida- ja kirdetuul mandril 4–9, saartel ja rannikul 8–13, iiliti kuni 18 m/s, hommikul pöördub saartel põhja. Õhutemperatuur on -1 kuni +2 kraadi. Päeval tuleb pilves ilm. Sajab vihma ja lörtsi, õhtupoolikul lundki. Tuul pöördub loodesse ja läände, puhudes mandril 3–8, saartel ja rannikul 8–13, puhanguti kuni 18 m/s. Sooja on kuni 4, Ida-Eestis 6 kraadi.

Teisipäeva öösel on pilves ilm. Mitmel pool sajab lund ja lörtsi. Puhub loode- ja läänetuul 5–12, rannikul iiliti kuni 18 m/s. Õhutemperatuur jääb 0 ja -3 kraadi vahele. Päeval pilvisus hõreneb. Ennelõunal sajab mitmel pool lund ja lörtsi, pärastlõunal sadu lakkab. Puhub lääne- ja edelatuul 4–10, põhjarannikul puhanguti kuni 17 m/s, õhtul nõrgeneb. Õhusooja tuleb kuni 3 kraadi.

Tagasi üles