Täna tegi Pärnu võrkpalliklubi algust Eesti meistriliiga poolfinaalidega, kui kodusaalis võõrustati Tartu Bigbanki. Pärnakad pidid vigastatud liidri Taavet Leppikuta tunnistama taaralinlaste 3:1 paremust. Finaali viib kolm võitu.

Esimene geim

Pärnakad jäid kiirelt 2:6 taha, kuid jõudsid 12:12 viigini. Võrdsed püsiti ka seisul 19:19 ja 22:22, kuid siis teenis Pärnu kaks punkti järjest ja 24:22-l oli meie meestel kasutada kaks geimpalli, mida ei suudetud ära kasutada. Viigist 24:24 kõmmutas aga Kevin Saar kahel korral palli maha ja nii kuulus esimene geim Pärnule – 26:24.

Teine geim

Sarnaselt esimese geimiga alustasid taaralinlased paremini, asudes 8:3 juhtima. Tartlased hoidsid kindlat edu, kui juhiti 11:5 ja 18:12. Geimi lõppki kuulus Bigbankile, kes võitis teise perioodi 25:19. 1:1.

Kolmas geim

Kui esimest kaht geimi alustasid selgelt paremini tartlased, jagati nüüd esimesed 12 punkti võrdselt: 6:6. Pärnu mõõn tuli geimi keskel, kui Tartu sai 17:10 ette. Pärnakad olid hädas nii rünnakul kui vastuvõtul, blokkki ei pidanud. Kolmas periood Tartule 25:19.

Neljas geim

Võrdne periood: alguses 6:6, keskel 12:12 ja enne otsustavaid momente 19:19. Siis teenisid tartlased kolm punkti järjest (22:19) ja kulgesid 25:21 võiduni.

Üleplatsimeheks kerkis 25 punktiga Tartu mängija Curtis Stockton, Brook Alois Sedore ja Meelis Kivisild lisasid võrdselt 13 punkti. Pärnu parimaks skooritegijaks tõusis 15 punktiga Kevin Saar.

Seeria teine mäng toimub neljapäeval Tartus.