Eesti karikavõistlustel kulturismis ja fitnessis osales Tallinnas Saku Suurhallis ligemale 90 võistlejat, kelle hulgas oli mitu tõusvat tähte. Poodiumile pääsesid pärnakadki.

Bikiinifitnessi –169 cm kategooria võitis pärnakas Agne Kiviselg (Spa&Sport SK).

Bikiinifitnessi –160 cm arvestuses võidutses Arida Muru (ViaFitness), teisele kohale tuli eelmisel nädalal kohalikul Spa&Sport Cupil võidutsenud Kai Tammsaar (Spa&Sport SK) kellele see oli esimene suur võistlus.

Bikiinifitnessi +169 cm klassis säras Kadri Tammoja (Sparta SS), teisel kohal tihedalt kannul Mari Pukk (Tallink Fitness) ning kolmandal pärnakas Jane Tammearu (SK Reval-Sport).

Pärnakas Madlenne Timofejev (Spa&Sport SK) oli naisjuuniorite bikiinifitnessis neljas.

Kimberi klubi esindaja Allar Pedak tuli meeste rannafitnessis viiendaks.

Klubide arvestuses oli Spa&Sport kuues ja Kimber 13. Kokku oli osavõtjaid 14 klubist.