Esiliiga B-tasandi mänguvoor oli väravarohke, kuid see ei toonud pärnumaalastele rõõmu

Jalgpall. Foto on illustreeriv.
Jalgpall. Foto on illustreeriv. Foto: Mailiis Ollino

Eesti jalgpalli meistrivõistluste esiliiga B-tasandi turniiri 12. voorus löödi palju väravaid, kuid nii Pärnu jalgpalliklubi (PJK) meeskond kui Vändra Vaprus jäid vastasele alla.

PJK pidi tunnistama täiseduga jätkava liiga liidri Tallinna Legioni 3:2 paremust, Vaprus kaotas Nõmme Unitedile 0:3.

PJK suutis pärast kiiret kaheväravalisse kaotusse jäämist Legionile teise poolaja alguseks skoori võrdsustada, kuid poolaja keskel lõid vastased juhtvärava ja said 3:2 võidu. Pärnu meeskond lõpetas kohtumise kümnekesi, sest kahe hoiatuskaardi tõttu pidi veerand tundi enne kohtumise lõppu väljakult lahkuma Jako Kanter.

Vapruse ja Nõmme duellis tuli väravaid oodata matši lõpuminutiteni. United sai oma tahtmise 77. minutil ning kindlustas võidu 90. minutil ja kohtuniku lisatud kolmandal üleminutil.

PJK on turniiritabelis pärast 11 mängu 16 punktiga neljandal kohal. Vändra on 13 punktiga seitsmes.

Järgmises voorus võõrustavad pärnakad reede õhtul Võru Heliost, Vändra võtab laupäeval kodustaadionil vastu FC Flora U19 meeskonna.