Sisukord
Paberleht
Postimees
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Jüri Lebedev: Mida volikogu esimees ei soovi näha

2 min lugemist
Pärnu linnavolikogu Reformierakonna fraktsiooni esimees Jüri Lebedev kahtlustab, et volikogu isamaalasest esimees Andres Metsoja ei soovi näha volikogu tööga seoses tõstatuvaid häirivaid küsimusi. FOTO: Mailiis Ollino

Pärnu linnavolikogu liige Jüri Lebedev (Reformierakond) leiab, et küsimus vaikiva ajastu saabumise kohta Pärnus on üha õigustatum ja toob seda kinnitavaid näiteid.

Tellijale

Läinud reedel avaldas ­lugupeetud Pärnu linna­volikogu esimees Andres Metsoja artikli (“Tehniline äpardus, mitte vaikiv ajastu”, PP 8.06), milles ei nõustunud siinkirjutaja kriitikaga möödunud volikogu istungi toimumiskoha ja korraldusliku poole asjus (“Kas tõesti algab Pärnus vaikiv ajastu?”, PP 6.06). Metsoja arvas, et kriitiliste ridade ­autor seisab vastu tehnilisele progressile ja tegeleb “apokalüptilise manamisega”. Vaatame siis üle, millist kriitikat peab volikogu esimees õigustatuks, milline kriitikanool jääb praegusel võimukoalitsioonil märkamata ja milline hoopis tähelepanuta.

Metsoja nimetas tõeseks seika, et istungist ei tehtud otseülekannet. Tõeks tunnistas volikogu esimees halenaljaka fakti, et istungi järelvaatamise võimalust ei olnud pärast istungit veel pikad kaks ja pool nädalat. Ta nimetas juhtunut tehniliseks äparduseks ja pidas seda ebaoluliseks, sest istungit vaatab internetis järele keskmiselt 50 inimest.

21.02.2020 22.02.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto