Kohalikud kergejõustiklased võitsid Balti meistrivõistlustelt kolm medalit

Karl Mäe jooksis 3000 meetri takistusjooksus uue isikliku rekordi.
Karl Mäe jooksis 3000 meetri takistusjooksus uue isikliku rekordi. Foto: Romet Mihkels

Lätis Ogres Balti kergejõustiku meistrivõistlustel teenisid Eesti koondist esindavad Pärnu kergejõustiklased kolm medalit.

Ann Marii Kivikas võistles nii 4x100 kui ka 200 meetri jooksus. Eilsel teatevõistlusel jooksis ta kolmandat vahetust, mille Eesti võitis kohaliku staadoni rekordiga 45.62. Leedu oli 45.99ga teine ja Läti sai disklahvi. Täna lippas Kivikas 200 meetri jooksus, kus 12 võistleja seas saavutas 24,94ga kaheksanda koha.

Eleriin Haas oli kõrgushüppes 1.81ga teine. Võitis eestlane Grete Udras, kes ületas 1.83.

Karl Mäe lõpetas 3000 meetri takistusjooksu kolmanda koha ja uue isikliku rekordiga 9.09,33, aga kuna teisena finišeerunud lätlane Alberts Blajs ei võistelnud Balti meistrivõistluste arvestuses, tõi pärnakas koondisele teise koha punktid.

Toomas Tankler tuli vasaraheites 60.04ga viiendaks.

Rauno Kirschbaum jooksis 110 meetrit tõkkeid 14,93ga, mis andis seitsmenda koha.

Eestit esindas Lätis 70-liikmeline koondis.