Kevin Saar loovutas EM-sarja liidrikoha

Mullune Euroopa meister Kevin Saar (nr 311) läheb selle aasta tšempionaadi viimasele etapile vastu edetabeli teiselt kohalt. Foto: Rauno Kais

Quadracer’ite motokrossi Euroopa meistrivõistluste eelviimasel etapil Kiviõlis pidi sarja liider, Pärnu motoklubi värvides kihutav Kevin Saar mõru pilli alla neelama. Kahe sõidu kokkuvõttes neljandana lõpetanud mullune meister Saar langes Vana Maailma tšempionaadi edetabelis teiseks.

Kiviõli rajal sai Martin Adamson (Redmoto) Eesti parimana mõlemas sõidus kolmanda koha. Kaks sõitu võitis kindlalt Christopher Tvaraen Norrast. Esimeses sõidus kihutas teisena finišisse Saar, teise sõidu lõpetas norralase järel inglane Harry Walker. Saare päeva rikkus tehniline viga ja leppida tuli kaheksanda kohaga. Kagu motoklubi sõitja ­Martin Filatov saavutas etapil viienda tulemuse ja Saare klubikaaslane Sten Jupaschevski oli 12.

Enne viimast etappi edestab taas liidriks kerkinud Tvaraen meie meest seitsme punktiga.