Kergejõustiklased teenisid karikavõistlustelt kaks medalit

Kergejõustik. Foto on illustratiivne.
Kergejõustik. Foto on illustratiivne. Foto: Mihkel Maripuu

Laupäeval Tallinna Kadrioru staadionil Eesti kergejõustiku karikavõistlustel saavutati palju häid tulemusi. Pärnu klubide esindajad jõudsid poodiumile kahel korral.

Pärnu spordikooli ja SK Altiuse esindaja Henri Sai sai kaela pronksmedali 200 meetri jooksus (21,70) ja 100 meetri jooksus oli seitsmes 10,98ga. Vahetult tema ees oli 100 meetri sprindis teine pärnakas Timo Tiismaa (Audentese SK, 10,90).

Sten-Erik Tomingas (SK Altius) sai 100 meetri jooksus kirja 11,30 ja oli 15. Tomingas võistles veel kaugushüppes, kus tema resultaadiks jäi 6.72 ja üheksas koht.

Meeste 1500 meetri jooksus teenis pronksise autasu Karl Mäe (SK Altius) 3.58,70ga.

Toomas Tankler (Niidupargi KJK) jäi õige napilt poodiumilt välja, kui sai vasaraheites kirja 58.55. Pronksi toonuks 15 sentimeetrit ja kulla 112 sentimeetrit pikem heide. Herman Mõlder (SK Altius) saavutas 45,90ga seitsmenda koha.

Marttin Lepaste (Niidupargi KJK) tulemuseks kaugushüppes jäi 6.85 ja kuues koht.

Meeskondade arvestuses teenis SK Altius üheksanda ja Niidupargi KJK 13. koha. Võistles 21 tiimi.