Pärnu jalgpalliklubi ja Vändra Vapruse meeskonna tänavune kolmas matš esiliiga B-tasandi turniiril ehk Pärnumaa tuliseimas vastasseisus pakkus Rannastaadionil ligemale 250 vaatajale palju põnevust ja andis tulemuseks viigi.

Avapoolajal domineerinud Pärnu meeskond asus mängu juhtima 44. minutil Kein Makovei tabamusest.

Teise poolajal aktiivsem olnud Vändra tiim nõelas 61. minutil teravalt vastu ja Harris Jürissaar seadis jalule viigi.

Et rohkem väravaid ei löödud, lõppes mäng 1:1.

Eelmistest tänavustest omavahelistest kohtumistest on mõlemad meeskonnad väljunud 2:1 võiduga.

Pärnu jalgpalliklubi asub 22 vooru järel 40 punktiga turniiritabelis kolmandal kohal. Vändra Vaprusel on 22 punkti, mis annab seitsmenda positsiooni. Liigat juhib 66 punktiga Tallinna Legion, teisel kohal on 44 punktiga Tartu Tammeka U21 esindus.

Järgmisel laupäeval võõrustab Vaprus Lasnamäe Ajaxit, PJK sõidab päev hiljem külla Tartu Tammeka U21 meeskonnale.