Kettagolfar Kristin Tattar jõudis USA lahtistel nelja hulka

Kristin Tattar.
Kristin Tattar. Foto: Tina Oakley

Eesti parim naiskettagolfar ja Pärnumaa parim naissportlane Kristin Tattar saavutas Michigani osariigis USA lahtistel meistrivõistlustel kokkuvõttes neljanda koha.

Tattar läbis neli ringi 252 viskega, mis andis tulemuseks -11 alla par’i. Võitis Paige Pierce -17ga ning teist ja kolmandat kohta jäid -15ga jagama Vanessa van Dyken ja Holly Finley.

Seejuures jagas Tattar kahe ringi järel esikohta. Neljanda koha eest teenis pärnulanna 685 dollarit.

Hiljuti Euroopa meistrivõistlustel pronksile tulnud Pärnu kettagolfar saavutas USAs maailmameistrivõistlustel kaheksanda koha. Ühendriikides korraldatud kõrgetasemelisel National Touril oli ta teine, edestades vastset maailmameistrit.