Pärnu JK Vaprus.
Pärnu JK Vaprus. Foto: Rahvaliiga/Facebook

Naiste jalgpalli rahvaliiga finaalis läksid vastamisi mullused finalistid FC ERR ja Pärnu JK Vaprus. Taas maitsesid võidurõõmu pärnulannad.

Tallinnas Snelli staadionil 46 pealtvaataja ees lõi mängu ainsa värava 29. minutil Ene Midenbritt.

Hooaja tähtsaimaks matšiks olid naiskonda üles antud järgmised mängijad: Jaanika Järve, Merle Viidebaum, Kaja Jaakson, Nele Suvisild, Linda Vaikla, Leila Ilisson, Maarja Virula, Elis Kaas, Liisa Usta, Laura Usta, Ene Midenbritt, Evelin Harjakas, Heleri Alliksoo, Eliis Eirand ja Ave Rallmann.

Naiskond läbis alagrupiturniiri seitsme võidu ja ühe viigiga. Veerandfinaalis alistati Lootose Vutid 7:0 ja poolfinaalis 1:1 viigi järel penaltiseerias Viimsi MRJK.