Pärnu võrkpalliklubi ja Tallinna Selver pidasid pealinnas tõelise põnevuslahingu, mis vältas ligikaudu kaks ja pool tundi. Peale jäid pärnakad, kes võitsid otsustava geimi 24:22.

Pärnakad alustasid vingelt ja võitlesid esimeses geimis sisse kiire algedu ning hoidsid seda lõpuni. Perioodi lõppedes näitas tabloo 25:20. Heas hoos oli nurgaründaja Ilja Kovalov, kes lõi kaheksast tõstest maha seitse.

Teisel perioodil sai liiga kolmas tiim Selver oma mängu paremini käima ja viigistas 25:22 geimivõiduga seisu 1:1.

Kolmandas juhtisid pärnakad 11:8 ja 16:12 ning asusid 25:20 geimivõiduga 2:1 ette. Tublisti tegutseti blokis, kus kolme geimiga teeniti kaheksa silma vastaste kolme vastu.

Neljandas haarasid Avo Keele hoolealused 13:11 juhtohjad, kuid leidsid end peagi 15:20 kaotusseisust. Pealinlased ei lasknud edu käest (25:20) ja võitja selgitamiseks läks vaja viiendat geimi.

Otsustavas geimis jäid suvepealinlased 3:7 taha, kuid püüdsid pealinlased seisul 9:9 kinni. Selver juhtis otsustavas geimis koguni 14:11, kuid Martti Keele serviseeria tõi Pärnu mängu tagasi ja hiljem ka võidu.

Pärnakate poolt tõi Kovalov 31 punkti. Selveri resultatiivseim oli Oliver Orav 24 silmaga.

Selver hoiab nüüd liigas kolmandat kohta, Pärnu on viies.