Avo Keel: Balti liiga finaalis mängivad Pärnu ja ...

  • “Oleme püüdnud servi vastuvõtuga kõvasti tööd teha ja jätkame seda. Kokkumängki on läinud paremaks ja on igasugu vestlusi peetud, nii individuaalselt kui meeskonnaga: ju nad mingitmoodi on tulemust andnud,” rääkis Pärnu treener.
  • “Ära ei saa unustada sellistki meest nagu härra Gripp. Temagi on tähtis tegija: meilgi on mehi tatiseid ja kaks jäid peale Lätit haigeks. Tippaeg ju ootab meedikute sõnutsi veel ees.”

Avo Keele sõnutsi on tiimi peagi oodata lisajõudu.

FOTO: Mailiis Ollino

Pärnu võrkpalliklubi teenis viimasest 11 mängust kümnenda võidu, kui Credit24 meistriliigas alistas tabeli teise, RTU/Robežsardze 3:1.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Vägev number statistikast olid blokipunktid, mis Pärnul oli koguni 21 (lätlaselt Toms Švansilt üheksa!), vastastel seitse. Tabeliseis on põnev: 1. Tartu 42 punkti (16 mängust), 2. Saaremaa 39 (17), 3. RTU 39 (17), 4. Pärnu 36 (17).

Avo Keel, tabelis on RTU teist küll eespool, aga nagu viimane matš näitas, pole nad mingi imesats?

RTU on üks selle hooaja üllatajaid: mitte oma mängu poolest, vaid seepärast, et nad püsisid meie mänguni teise-kolmanda koha konkurentsis. Nad on väga stabiilsed olnud.

Kumb viimases mängus märkimisväärsem oli, kas kogu tiimi 21 blokki või ühe Läti mehe üheksa?

No 21 kogu tiimi peale, millele muidugi aitas kaasa Švansi üheksa, on ikka märkimisväärne. Seda juhtub väga harva. Tavaliselt võib sellise numbri – 21 – puhul rääkida servivigadest. Selliseid väga ei meenugi.

Tagasi üles
Back