Meeskond jõudis poolfinaali

Pärnu võrkpalliklubi meeskond.
Pärnu võrkpalliklubi meeskond. Foto: Pärnu võrkpalliklubi

Pärnu võrkpalliklubi meeskond kaotas Eesti karikavõistluste veerandfinaalseeria teises mängus TTÜ/Kiili vastu küll avageimi, ent järgmistes vastasele enam sõnaõigust ei andnud ning pääses 3:1 võiduga kindlalt poolfinaali.

Pärnu meeskond kaotas esimese geimi 21:25 ja võitis järgmised numbritega 25:18, 25:20 ja 25:18.

Pärnu meeskonna suurim skooritegija oli 24 punkti toonud Aivar Silm. Brasiilia leegionär Bryan Romano Farani ja Andrus Raadik panustasid võitu 14 punktiga.

Pärnakate 3:1 võiduga lõppes ka veerandfinaali esimene mäng.

Poolfinaalis on Pärnu meeskonna vastaseks Tartu Pere Leib.

Teises veerandfinaalpaaris on vastamisi TTÜ ja Rakvere Grossi Toidukaupade meeskond, poolfinaalis ootab paari võitjat Selver Tallinn.

Poolfinaalid ja finaal mängitakse 9. ja 10. detsembril Viljandi spordihallis.