Galerii: Pärnu Vaprus esitles algava hooaja võistkonda

Täna õhtul tutvustas Pärnu Vapruse jalgpalliklubi Pärnu Keskuses hooaja eesmärke ja võistkonda, kohal oli mesikäppki.

Hiiglaslik karu, kes on Vapruse maskott, kohutas nii mõnegi väiksema fänni ja rahva seast kõlas arvamus, et loodetavasti on võistkond vastastele palliplatsil niisama hirmutav. Peale mõmmi astus lavale poistebänd, kuhu kuulusid Vapruse mängijad Reno Mark, Rocco Mõtt ja Rasmus Ilves.

Algaval hooajal leiab meeskonnast varasematest tuttavade nimede kõrval uusi. Näiteks on esiliigasse langenud võistkonnaga liitunud Henri Hanson, kes eelmisel hooajal esindas Paide linnameeskonda, kuid varem kuulus Pärnu linnameeskonda. Richard Alandi asemel seisab sellel hooajal väravasuul Siim-Sten Palm, kes ühtlasi hakkab treenima noori. Samuti on võistkonnaga liitunud veel noormängijaid.

Peale uute mängijate töötab sellest hooajast võistkonnas kogukonnajuht Karin Lipstuhl, kelle üks ülesandeid on kodumängudel suurendada pealtvaatajate arvu järjepideva ja läbimõeldud suhtluse kaudu kohalike inimeste, asutuste ja organisatsioonidega.

Viimases hooajaeelses matšis alistasid pärnakad võõrsil Vändra JK Vapruse 7:0. Hooaja esimese matši esiliigas mängib Vaprus juba laupäeval pealinnas, kus vastane on Tallinna JK Legion. Esimene kodumäng toimub 16. märtsil Pärnu kunstmurustaadionil Kohtla-Järve JK Järvega.

Tagasi üles