PJK ja Vändra teenisid võidulisa

Jalgpall.
Jalgpall. Foto: Marko Saarm / Sakala

Esiliiga B-tasandil mängivad Pärnu jalgpalliklubi (PJK) ja Vändra Vaprus olid täna võõral väljakul võidukad.

PJK võitis koguni 335 pealtvaataja ees Tabasalu JK 2:1. Pärnu tiim lõi mõlemad väravad avapoolajal, kui tabamuse said kirja Kein Makovei ja Jako Kanter. 83. minutil õnnestus kodumeeskonnal üks värav tagasi lüüa, kui täpne oli Carl Henrik Kristofer Maidla.

Vändra madistas pealinnas 186 pealtvaataja eest Põhja-Tallinna Voltaga, keda PJK eelmises voorus 2:1 võitis. Vändragi sai kolm võidupunkti kätte, kui tuli 0:2 kaotusseisust välja ja võidutses 3:2. Avapoolaja kahe väravaga kaotanud Vändra viisid teisel poolajal võidule Martin Pärna, Mihkel Jürgensteini ja Oliver Ojala tabamus.

PJK on kuue punktiga tabeli liider, Vändra kolme punktiga üheksas.